Kolejny sparingowy rywal Wielkopolanina – Orzeł Mroczeń

19 lutego w drugim meczu kontrolnym Wielkopolanin zmierzy się z Orłem Mroczeń. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kępnie o godzinie 12:00. Orzeł występuje w kaliskiej klasie okręgowej po rundzie jesiennej w stawce 16 drużyn zajmuje wysokie 6 miejsce. Z piętnastu meczów ligowych 9 zakończyło się wygraną Orła, w 1 zanotowano remis, a pięciokrotnie sobotni rywal Wielkopolanina schodził z boiska pokonany. (bilans bramkowy: 34-20). Orzeł Mroczeń rozegrał już trzy zimowe sparingi dwa z nich wygrał, a jeden raz piłkarze z Mroczenia schodzili z boiska pokonani. Rywalami Orła byli Barycz Janków Przygodzki, GKS Grębanin oraz Victoria Laski. Mroczeń zdobył w tych sparingach łącznie 29 bramek, a stracił 7.

Orzeł Mroczeń - Barycz Janków Przygodzki 3-4

Orzeł Mroczeń – GKS Grębanin 12-0