I Sparing Zimowy

W niedzielnym meczu sparingowym Wielkopolanin zdecydowanie pokonał Zefkę Kobyla Góra 4:2 (2:1). Sam mecz, który został rozegrany na sztucznym boisku w Kluczborku, był bardzo interesującym wydarzeniem. Oby dwie drużyny wystąpiły bez kilku swoich podstawowych zawodników, ale sam mecz jak na pierwszy rozruch na dworze mógł się podobać.

Wielkopolanin Siemianice - Zefka Kobyla Góra 4-2

Bramki dla Wielkopolanina: Mateusz Gąszczak (x2), Jacek Łaś (x2)

Wielkopolanin Siemianice: Zawodnik testowany, Rafał Jagieniak, Mieczysław Łaś, Łukasz Nawrot, Wojciech Broniszewski, Adam Skotnik, Zawodnik testowany, Jacek Łaś, Zawodnik testowany, Mateusz Gąszczak, Zawodnik testowany

Wielkopolanin w następnym sparingu zmierzy się z drużyną Orła Mroczeń. Sparing odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę, ale o której godzinie jeszcze nie wiadomo.

Powiązana galeria: