II Sparing zimowy

W drugim meczu kontrolnym piłkarze Wielkopolanina przegrali w sobotnie popołudnie z drużyna Orła Mroczeń   0-5 (0-1).  Mecz kontrolny który został rozegrany na sztucznym boisku w Kępnie był bardzo interesującym wydarzeniem. Oby dwie drużyny przystąpiły do tego spotkania bardzo zaangażowane. Pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Wielkopolanina była bardzo obiecująca toczyli bardzo wyrównany pojedynek z piłkarzami z Mroczenia lecz do pełni szczęścia brakowało wykorzystania kilku znakomitych 100% sytuacji które nie wykorzystali min Łukasz Nawrot oraz Jacek Łaś. Druga odsłona w wykonaniu piłkarzy z Siemianic nie urwała już przysłowiowych czterech liter. Trenerzy obu zespołów pomieszali trochę składami, ustawieniem oraz taktyką i druga połowa należała już tylko do drużyny z Mroczenia która z zimną krwią wykorzystywała coraz większe błędy w obronie piłkarzy Wielkopolanina.  Następny mecz kontrolny piłkarze z Siemianic rozegrają w najbliższą niedziele na sztucznym boisku  w Kluczborku, a ich przeciwnikiem będzie drużyna z Rożnowa.

Wielkopolanin Siemianice: zawodnik testowany, Rafał Jagieniak, Łukasz Domino, Kamil Mączka, Mateusz Żuchowski, zawodnik testowany ( Damian Osesiak), Łukasz Nawrot, Adam Skotnik, Wojciech Broniszewski, (Mateusz Gąszczak) Jacek Łaś, Kamil Biczysko