Wielkopolanin ponownie liderem A klasy !

W meczu 3 kolejki piłkarskiej Kaliskiej klasy A Wielkopolanin Siemianice wygrał na własnym stadionie z GKS Grębanin 2:0. Zawodnicy z Grębanina od początku spotkania mieli Wielkopolanina pod kontrolą, co przyczyniało się do dużej ilości sytuacji podbramkowych. Jednak z minuty na minutę Siemianice stwarzali sobie wiele okazji do górowania nad przeciwnikami. Autorem bramek biało - niebieskich jest Kamil Biczysko i Karol Gąszczak.

Wygrana zapewniła Wielkopolaninom ponowną pozycję lidera A klasy.

W następnej, już 4 kolejce piłkarze zmierzą się na własnym boisku, o godz. 16:00 ze Strażakiem Słupią.

Skład drużyny: Przemysław Zalejski, Łukasz Jama, Łukasz Domino, Sławomir Poprawa, Sławomir Tyra, Rafał Jagieniak, Kamil Mączka, Kamil Biczysko, Szymon Sarnowski, Karol Gąszczak, Damian Osesiak.

Na zmianę wchodzili: Wojciech Broniszewski, Artur Napierała.