V Turniej Piłki Nożnej im. Bartosza i Mateusza Mikołajczyków i Bartłomieja Hillenberga w Rakowie

Dnia 14 sierpnia w Rakowie został rozegrany już V Turniej Piłki Nożnej im. Bartosza i Mateusza Mikołajczyków i Bartłomieja Hillenberga. W turnieju wzięło udział 11 drużyn. Po zaciętej walce w finale Siemianice pokonały Słupie 3:2, natomiast Opatów zwyciężył z drużyną z Trzebienia, zdobywającmiejsce na podium.

Najlepszym zawodnikiem został Adrian Gawlik z drużyny z Opatowa, a Kamil Biczysko ( Siamianice ) pokonał Mateusza Gąszczaka ( Siemianice ) w rzutach karnych zdobywając tytuł najlepszego strzelca.

Cały turniej przy znakomitej pogodzie zakończyłsię zabawą taneczną do samego rana.

Skład drużyny: Jacek Łaś, Mieczysław Łaś, Kamil Mączka, Wojciech Broniszewski, Kamil Biczysko, Karol Gąszczak, Mateusz Gąszczak, Przemysław Zalejski, Sławomir Poprawa, Miłosz Hadryś.

Powiązana galeria: