Szczęśliwa ósemka dla Wielkopolanina !

W minioną niedziele, 8 października Wielkopolanin Siemianice zmierzył się z LZS Siedlików, na własnym stadionie, zdobywając aż 8 goli w 90-cio minutowym czasie gry. Mimo złej aury pogodowej i niezbyt dobrego stanu boiska, zawodnicy z Wielkopolanina zdołali podjąć walkę o 3 punkty z Siedlikowem.

Początek nie należał do udanych, co odzwierciedlało się w grze zawodników z obu drużyn. Do końca pierwszej połowy Siedlików prowadził z Siemianicami, co zmieniło się w drugiej połowie meczu.

Wola walki i chęć zdobycia trzech punktów dała Wielkopolaninowi do myślenia, oraz motywację do działania. Bramki dla gospodarzy zdobyli : 6x Kamil Biczysko, Szymon Sarnowski i Jacek Łaś.

Na następny mecz Siemianic zapraszamy do Jankowy, w najbliższą niedziele, o godz. 11:00.!