IV Sparing zimowy

Wielkopolanin pokonał w sparingu LZS Krzywiczyny 5-2 (2-1). Mecz został rozegrany w niedzielne  popołudnie na obiekcie sportowym w Kluczborku. Wszystkie bramki dla Wielkopolanina zdobył w tym meczu Kamil Biczysko. Od samego początku drużyna z Kaliskiej A klasy posiadała optyczną przewagę w tym spotkaniu, i z minuty na minute stwarzała sobie coraz groźniejsze sytuacje do strzelenia bramki. Drużyna z Opolskiej B klasy głównie nastawiała się na kontrataki. Z przebiegu całego spotkania drużyna z Siemianic była drużyną lepszą i odniosła zasłużone zwycięstwo. W najbliższy weekend piłkarze Wielkopolanina rozegrają sparing z Polonią Kępno. Spotkanie to odbędzie się w sobotę na naturalnym boisku w Świbie.

Bramki dla Wielkopolanina:  Kamil Biczysko x5

Wielkopolanin: Przemysław Zalejski, Rafał Jagieniak, Mieczysław Łaś, Piotr Kurkiewicz, Wojciech Broniszewski, Damian Osesiak, Łukasz Nawrot, Łukasz Domino, Jacek Łaś, Kamil Biczysko, Mateusz Mączka

Na zmianę wchodzili: Szymon Jeziorny